Volg Hart van Nederland

Politieonderzoek naar dode wolf in Gelderse Harskamp

Dieren

6 sep 2024, 12:26

Link gekopieerd

De politie doet onderzoek naar de dood van een wolf in de nacht van woensdag op donderdag in het Gelderse Harskamp. Dat onderzoek wordt gedaan om een misdrijf uit te sluiten.

De politie werd rond 00.30 uur gewaarschuwd dat een wolf was aangereden op de Westenengerdijk. Agenten troffen er de wolf en auto aan, net als de 22-jarige bestuurder uit de gemeente Ede. De wolf stierf kort daarna, meldt de politie op X.

Of de wolf daadwerkelijk is doodgereden, of dat er misschien iets anders is gebeurd, wordt volgens een politiewoordvoerder nog onderzocht.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.