
Dieren
12 aug 2025, 19:18
Een wolf heeft dinsdagochtend een hond gebeten in het natuurgebied Renderklippen bij het Gelderse Epe. De hond maakt het "verder goed", meldt de gemeente.
De wolf is verjaagd door wandelaars. Het is volgens de gemeente voor het eerst dat een wolf zo dicht bij mens en hond komt in het natuurgebied op de Veluwe. Er ligt inmiddels een melding bij de provincie Gelderland, die verantwoordelijk is van het beheer van wilde dieren in dat stuk natuur.
Vorige maand werd een hond gebeten in het Gelderse Nunspeet, mogelijk door een wolf. Epe en buurgemeente Heerde roepen mensen op alert te zijn tijdens het wandelen en honden niet los te laten lopen.





Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.