Volg Hart van Nederland
EasyToys roept vibrerend ei terug waarvan trekkoord kan losraken

EasyToys roept vibrerend ei terug waarvan trekkoord kan losraken

Terugroepactie

Gisteren, 22:31 - Update: 52 minuten geleden

Link gekopieerd

EasyToys roept een seksspeeltje deels terug. Het gaat om een aantal verkochte partijen van de Mainstream Egg Play, een vibrerend ei dat in de vagina wordt gebracht. Volgens de erotische webwinkel kan het siliconen trekkoord losraken, waardoor het ei moeilijk te verwijderen is en mogelijk medische hulp vereist is.

De verkeerde vibrerende eitjes zijn sinds maart verkocht. Het gaat om het seksspeeltje met artikelnummer ET-MS-003 (artikelcodes 114384 en 315562), met batchnummers PO-13647-96 of PO14351-96. Ook Kruidvat heeft de veiligheidswaarschuwing op de website geplaatst.

Het gaat om het onderstaande product. Beeld: EasyToys

Het gaat om het onderstaande product. Beeld: EasyToys

Wanneer is er sprake van een terugroepactie? Bekijk het in deze uitlegvideo:

Hart van Nederland legt uit: wanneer is er sprake van een terugroepactie?
2:20

Hart van Nederland legt uit: wanneer is er sprake van een terugroepactie?

EasyToys roept consumenten die een verkeerd ei hebben op dit niet meer te gebruiken en terug te brengen naar de winkel. "U krijgt het aankoopbedrag dan terug, of een vervanging."

Door ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.