Klanten van ABN AMRO konden maandag niet in de app van de bank door een storing. In de app ontvingen klanten de volgende meldingen: "Door een storing kunt u nu helaas uw bankzaken niet regelen via Internet Bankieren, de ABN AMRO app en iDEAL." De website allestoringen.nl ontving meer dan tienduizend meldingen.
Een woordvoerder van ABN AMRO laat inmiddels aan Hart van Nederland weten dat de storing na een uur was verholpen. Wat de oorzaak van de storing is, is nog niet duidelijk.
Is Nederland klaar voor een cashloze samenleving? Ontdek het in de video bovenaan dit artikel.
Online reageerden klanten op de storing. "Lekker dan, wil ik net mijn auto verkopen ligt ABN AMRO eruit. Koper kon niet meer wachten en verkoop gaat niet door. Bedankt voor de ellende", plaatste een ABN AMRO-klant op X.
Een andere klant meldde op X dat die bij een supermarkt niet kon afrekenen door de storing.