Volg Hart van Nederland
Max Verstappen valt uit in GP China door haperende motor

Max Verstappen valt uit in GP China door haperende motor

Formule 1

Vandaag, 09:35

Link gekopieerd

Max Verstappen heeft het einde van de Grote Prijs van China niet gehaald. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest zijn auto tien ronden voor het einde van de race naar de pitstraat sturen met een haperende motor.

Bekijk ook wat Jack Plooij te zeggen heeft over het nieuwe F1-seizoen en de verwachtingen van Verstappen:

Dit kunnen we verwachten van Max Verstappen in het nieuwe F1-seizoen
8:32

Dit kunnen we verwachten van Max Verstappen in het nieuwe F1-seizoen

Smekend via boordradio

Verstappen lag op de zesde plaats toen hij via de boordradio bijna smeekte om de race voortijdig te mogen beëindigen. De Nederlander was door een slechte start teruggevallen naar het achterveld, maar wist zich via af en toe riskante inhaalacties nog op te werken naar de zesde plaats.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.