Een militaire helikopter heeft vrijdagochtend een noodlanding moeten maken in een weiland bij het Drentse Borger. Door een kapot raam kon het toestel niet verder vliegen, aldus de Defensie.
De helikopter nam deel aan een militaire oefening die momenteel in Drenthe wordt gehouden. Tijdens de vlucht ging er iets mis, waardoor een raam van de helikopter sneuvelde. Hoe dat precies kon gebeuren, is nog niet duidelijk.
Uit voorzorg besloot de bemanning het toestel direct aan de grond te zetten. Dat gebeurde in een weiland aan de rand van Borger. Voor zover bekend raakte niemand gewond.
Defensie onderzoekt het incident en bekijkt of de helikopter ter plekke gerepareerd kan worden, of dat het toestel moet worden afgevoerd.