Koninklijk Huis
26 apr 2025, 07:37
Ben jij zaterdag in Doetinchem? De eerste Oranjefans hebben een plek ingenomen langs de route die de koninklijke familie zaterdagmiddag aflegt door het centrum van Doetinchem ter gelegenheid van de viering van Koningsdag. Ook is er al politie ter plaatse.
De festiviteiten beginnen dit jaar een uur later vanwege de uitvaart van paus Franciscus. Rond het middaguur komen koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Amalia en prinses Alexia aan in de Gelderse plaats. Prinses Ariane is er dit keer niet bij. De jongste dochter van het koningspaar is nog in Italië vanwege haar studie.
Eerste Oranjefans in Doetinchem, beeld: ANP
ANP
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.