Volg Hart van Nederland

Peuter (2) valt van derde etage flat Dordrecht, met spoed naar ziekenhuis

Ongeluk

Gisteren, 22:05 - Update: 2 uur geleden

Link gekopieerd

In Dordrecht is donderdagmiddag een 2-jarige peuter van de derde verdieping naar beneden gevallen. Dat bevestigt de politie aan Hart van Nederland. Het kind is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De peuter viel uit een flat aan de Aalscholverstraat. Het is nog niet bekend hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren en hoe de peuter eraan toe is. Ook is nog niet duidelijk of de peuter uit het raam of van het balkon is gevallen. De politie doet onderzoek. Verdere details over de peuter maakt de politie niet bekend.

Volgens een correspondent ter plaatse gebeurde het incident tegenover een middelbare school. Veel leerlingen zouden de val hebben gezien.

Mis in Tilburg

Deze maand ging het ook mis in Tilburg. Daar viel een kind aan het Dianapad uit een raam op de derde etage. Het kind werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.