Ongeluk
3 juli 2025, 12:13
Een kind in Doetinchem is donderdagochtend uit het raam gevallen. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht, bevestigt de politie aan Hart van Nederland.
Het kind viel vanaf de eerste verdieping, meldt een correspondent. Verschillende hulpdiensten werden opgeroepen. Toen de hulpdiensten arriveerden, was het kind bij bewustzijn. Het slachtoffertje is ter controle naar het ziekenhuis gebracht.
De politie spreekt van een noodlottig ongeval. Hoe oud het kind was, is niet bekend gemaakt. Volgens de correspondent zou het gaan om een kind van 3 à 4 jaar oud.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.