Volg Hart van Nederland

Lichaam aangetroffen in zoektocht naar drenkeling Maastricht

Ongeluk

23 juli 2024, 15:52 - Update: 24 juli 2024, 10:25

Link gekopieerd

Duikers hebben dinsdagmiddag een stoffelijk overschot aangetroffen in de Maas bij Maastricht. Ze waren op zoek naar een drenkeling die maandagavond verdween na een sprong vanaf de Wilhelminabrug in het water.

De politie meldt woensdagochtend dat het om dezelfde man gaat. De politie zegt "uit respect naar de nabestaanden" geen verdere mededelingen te doen over wat er is gebeurd.

Van brug gesprongen

Rond 21:15 uur maandagavond zou een man vanaf de Wilhelminabrug in de Maas zijn gesprongen. Het scheepvaartverkeer werd direct stilgelegd. De zoektocht door politie en brandweer trok veel aandacht, omdat veel mensen op de been waren in het stadscentrum.

Toen het te donker werd, werd de zoektocht gestaakt. Dinsdagochtend om 9.00 uur werd de zoekactie door het Landelijk Team Onderwater Zoekingen van de politie weer opgestart. Onder meer een sonarboot werd ingezet.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.