Volg Hart van Nederland

Mogelijk explosief gevonden in de buurt van woning overleden loodgieter

Crime

21 aug 2024, 21:37 - Update: 21 aug 2024, 22:02

Link gekopieerd

Er is woensdagavond een mogelijk explosief gevonden in de buurt van het huis waar de Vlaardingse loodgieter Ron van Uffelen heeft gewoond. Dat bevestigt de politie aan Hart van Nederland.

Het verdachte voorwerp, wat volgens de politie lijkt op een explosief, werd ontdekt door voorbijgangers bij een viaduct achter het huis van de Gretha Hofstralaan in Vlaardingen. De politie onderzoekt momenteel om wat voor voorwerp het precies gaat.

Later meer.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.