Volg Hart van Nederland

Gestrande Transavia-passagiers vliegen woensdag terug vanuit Dubai

Weerbericht

26 mrt 2019, 23:14

Link gekopieerd

De gestrande passagiers van Transavia in Dubai kunnen woensdag alsnog terugvliegen. Transavia heeft voor de ongeveer 140 passagiers tickets geboekt voor vluchten naar Amsterdam en Düsseldorf, meldde een woordvoerster van Transavia dinsdag. Ongeveer 180 passagiers zouden zondag van Dubai naar Nederland vliegen, maar hun toestel kon door technische problemen niet vertrekken. De overwegend Nederlandse reizigers werden door Transavia in hotels ondergebracht in afwachting van een vlucht naar Schiphol. Lees ook: 180 Transavia-passagiers al 48 uur vast in Dubai Een deel van de reizigers regelde zelf een vlucht terug naar huis. Voor de ongeveer 140 anderen die dat niet hadden gedaan, heeft Transavia voor woensdag tickets geregeld.

Extra compensatie

De gestrande reizigers hebben recht op een onkostenvergoeding en een extra compensatie van 600 euro per passagier. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.