Tech-nieuws
3 mrt 2025, 11:15
De storing bij overheidsdienst DigiD door ddos-aanvallen is voorbij. Dat meldt Logius, de instelling die verantwoordelijk is voor DigiD, op de eigen website.
De storing begon kort na 09.00 uur. Op de website Allestoringen.nl was te zien dat er duizenden meldingen kwamen van mensen die problemen hadden met het inloggen met DigiD. Daardoor lukte inloggen op overheidsdiensten zoals de Belastingdienst en het UWV niet.
In januari was er ook een grote storing bij overheidsdiensten als DigiD door grootschalige ddos-aanvallen. Bij een ddos-aanval wordt er zoveel internetverkeer naar een server gestuurd, dat deze het niet meer aankan.
Zaterdag was het door grote drukte ook al beperkt mogelijk om in te loggen bij de Belastingdienst om aangifte te doen over 2024. Daarbij verscheen regelmatig het bericht dat het maximale aantal mensen was ingelogd op de pagina Mijn Belastingdienst.
ANP
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.