
Ontspanning
23 nov 2025, 09:51
Een dun laagje sneeuw zorgde zaterdagochtend in bijna het hele land voor winterpret. Op verschillende plekken verschenen de eerste sneeuwpoppen en kwamen de sleeën weer van zolder.
Zo wordt er in Barneveld al gesleed en wordt er in Scherpenzeel op een besneeuwde trampoline gesprongen. Veel huisdieren konden het winterweer ook wel waarderen. Honden werden al vroeg uitgelaten en renden kwispelend door de sneeuw. Maar niet overal ligt even veel sneeuw. In Bergen op Zoom is het net genoeg voor één flinke sneeuwbal.
Wie nog van de sneeuw wil genieten, moet niet te lang wachten: vanaf zondag loopt de temperatuur weer snel op.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.