Volg Hart van Nederland
Kabinet maakt einde aan nertsenhouderij

Kabinet maakt einde aan nertsenhouderij

Dieren

27 aug 2020, 19:49

Link gekopieerd

Het kabinet maakt een einde aan de nertsenhouderij. Die bedrijven moeten op 1 maart volgend jaar stoppen, melden bronnen. Dat is drie jaar eerder dan gepland. Het kabinet trekt voor de stoppersregeling 140 miljoen euro voor uit. Het besluit komt er na een advies van het OMT, een team deskundigen dat het kabinet adviseert in de bestrijding van het coronavirus. Er komt geen preventieve ruiming van nertsen. Dat scheelt het kabinet geld. Lees ook: Opnieuw besmettingen bij nertsenfokkerijen, teller staat nu op 36 De plannen moeten vrijdag nog door de ministerraad.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.