Terug

Volg Hart van Nederland
Albert Heijn overweegt te stoppen met muziek Michael Jackson

Albert Heijn overweegt te stoppen met muziek Michael Jackson

nieuws

19 mrt 2019, 17:25

Link gekopieerd

In filialen van Albert Heijn zijn mogelijk in de toekomst geen nummers van Michael Jackson meer te horen. De supermarktketen is zich aan het beraden op het verwijderen van de hits uit zijn afspeellijsten naar aanleiding van de documentaire Leaving Neverland, liet een woordvoerder van Albert Heijn dinsdag weten aan entertainmentdienst BuzzE. "Het is een kleine moeite om een nummer uit een playlist te halen. Of we dat gaan doen, bespreken we. Muziek in onze winkels moet niet aanstootgevend zijn", aldus de woordvoerder. "Klanten hebben overigens nooit geklaagd over nummers van Michael Jackson." Lees ook: Fans Michael Jackson demonstreren tegen docu in Hilversum Naar aanleiding van de ophef rond de documentaire, waarin Jackson wordt beschuldigd van seksueel misbruik van kinderen, besloten verschillende radiozenders in Canada en Nieuw-Zeeland zijn muziek niet langer te draaien. In Nederland zijn de hits van het popicoon niet langer op de regionale zender NH te horen. Ook kunstwerken van Jackson werden verwijderd naar aanleiding van Leaving Neverland. Zo haalden onder meer het Verenigd Koninkrijk en Denemarken standbeelden weg. Madame Tussauds in Amsterdam en het filiaal van McDonald’s in Best beraden zich ook op het verwijderen van standbeelden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.