Volg Hart van Nederland
Boek van tienerchef Sepp van Dijk bovenaan Bestseller 60

Boek van tienerchef Sepp van Dijk bovenaan Bestseller 60

Eten

29 okt 2025, 14:31

Link gekopieerd

Een week na de release staat het eerste kookboek van de 18-jarige Sepp van Dijk, Super Simple, Very Tasty, al op nummer 1 van de Bestseller 60, de lijst met bestverkochte boeken in Nederland. Dat meldt boekenkoepel CPNB woensdag.

"Prachtig om te zien dat Sepp zo jong al ongelooflijk goed kan koken en iedereen inspireert met zijn eerste kookboek. Een talent waar we nog veel van gaan horen", vertelt Daniëlle Vermeulen aan ANP.

In het begin van het jaar ging Hart van Nederland op bezoek bij Sepp, nadat hij complimenten kreeg van Gordon Ramsay:

Sepp (18) trekt met zijn kookkunsten aandacht van Gordon Ramsay: 'Telefoon ontplofte'
1:35

Sepp (18) trekt met zijn kookkunsten aandacht van Gordon Ramsay: 'Telefoon ontplofte'

De hoogste nieuwkomer na Van Dijk is Dav Pilkey met Dog Man en de Cupcake-klus op nummer vijf. Direct daarachter komt Suzanne Vermeer met Ingesneeuwd, haar 51e notering in de lijst.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.