Volg Hart van Nederland

Twee mensen opgepakt met slag- en steekwapens vlakbij Rode Lijn-demonstratie

Crime

18 mei 2025, 19:28

Link gekopieerd

De grote demonstratie in Den Haag tegen het kabinetsbeleid rond Israël is zondag grotendeels rustig verlopen, maar toch heeft de politie twee personen aangehouden. Een man en een vrouw zijn opgepakt voor het bezit van slag- en steekwapens, meldt de politie op X.

De twee verdachten hadden volgens de politie geen enkele band met de demonstratie. Ze bevonden zich wel in de omgeving van het protest, maar maakten geen deel uit van de groep actievoerders.

Er wordt proces-verbaal tegen hen opgemaakt. Over hun identiteit of de exacte aard van de wapens heeft de politie nog niets bekendgemaakt.

De demonstratie zelf trok volgens de organisatie ruim 100.000 mensen en verliep volgens de politie rustig en zonder noemenswaardige incidenten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.