
Crime
14 feb 2025, 12:37 - Update: 14 feb 2025, 17:02
Het dodelijke slachtoffer van de schietpartij in het Gelderse dorp Pannerden in de nacht van donderdag op vrijdag is een 22-jarige man uit Arnhem. De politie heeft inmiddels drie aanhoudingen verricht. Twee van hen, een minderjarige en een 22-jarige, komen uit de Doetinchem. De derde man is 26 en komt uit Duiven. De vrouw die even later werd gearresteerd komt ook uit Duiven en is 28 jaar.
Rond 02.30 uur kreeg de politie melding van het schietincident aan de Hoogeweg. Het slachtoffer werd niet gevonden op de plek waar de schietpartij lijkt te hebben plaatsgevonden, meldt de politie die hier onderzoek naar doet. Daarnaast doet de politie op meerdere plekken in Pannerden en Zevenaar onderzoek, omdat afgelopen nacht ook op huizen in die twee plaatsen zou zijn geschoten. Het verband tussen deze incidenten wordt onderzocht.
Lucien van Riswijk, burgemeester van Zevenaar, waar Pannerden deel van uitmaakt, heeft besloten de twee huizen die zijn beschoten te sluiten tot het "onderzoek van de politie voldoende duidelijkheid geeft over de veiligheid rondom de woningen".
Hij spreekt van een "ongelofelijke trieste en schokkende dag" voor de gemeente. "Ik leef mee met de familie en vrienden van het slachtoffer. Dit is een zwaar moment voor hen, maar zeker ook voor de buurt. We voelen allemaal de impact van zo'n gebeurtenis", aldus de burgemeester.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.
Hart van Nederland/ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.