
Crime
27 mrt 2025, 12:24
De vrouw die op 1 februari dood werd gevonden in Arnhem, blijkt niet te zijn omgekomen door een misdrijf. Na de vondst van de vrouw in een huis aan de Klarendalseweg werd de bewoner van het huis aangehouden. Maar hij is onterecht als verdachte aangemerkt, meldt het Openbaar Ministerie donderdag.
De man werd drie dagen na zijn aanhouding weer vrijgelaten. "Uit niets blijkt dat hij een rol heeft gespeeld bij het overlijden", aldus het OM. De zaak tegen hem is geseponeerd.
Politie en OM willen verder niets zeggen over de doodsoorzaak van de vrouw.
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.