
Crime
12 sep 2025, 17:12 - Update: 12 sep 2025, 19:36
De politie heeft een minderjarige verdachte uit de gemeente Groningen aangehouden voor een schietincident aan de Papiermolenlaan in de stad Groningen. De aanhouding was maandag, maar is vandaag pas bekendgemaakt.
Hulpdiensten kregen 14 augustus een melding van een schietincident. Dit gebeurde buiten bij het zwembad. De politie heeft toen honderden bezoekers van dat zwembad moeten evacueren. Er raakte niemand gewond. Vermoedelijk schoot de jongen met een gasalarmpistool.
De minderjarige is weer op vrije voeten, maar blijft wel verdachte.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.