Volg Hart van Nederland
Man (50) opgepakt voor schietpartij op klaarlichte dag in Arnhem

Man (50) opgepakt voor schietpartij op klaarlichte dag in Arnhem

Crime

Vandaag, 14:00

Link gekopieerd

Een 50-jarige man uit Arnhem is woensdag binnen een uur na een schietpartij in de stad opgepakt. Dat meldt de politie donderdag.

Op een bedrijventerrein aan de Veldoven werden rond 11.45 uur twee mensen beschoten. Zij raakten gewond.

Woensdagavond gingen agenten ook naar een woning aan de Sint Josephstraat in Arnhem. Daar is niemand gearresteerd. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Door ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.