Volg Hart van Nederland

Relatieproblemen waarschijnlijk reden voor dodelijk schietincident in Sneek

Crime

26 sep 2025, 16:26

Link gekopieerd

Relatieproblemen zijn mogelijk het motief geweest voor de schietpartij in Sneek. De 32-jarige man die is overleden door een schietincident in Sneek en de 33-jarige vrouw die daarbij zwaargewond raakte, hadden een relatie met elkaar.

De politie gaat ervan uit dat de man de vrouw heeft neergeschoten en daarna zichzelf. Dat gebeurde donderdagavond op de galerij van een flat aan de Furmerusstraat. Voor de man haalde hulpverlening niets meer uit, de vrouw ligt in zeer kritieke toestand in het ziekenhuis.

Op de plek van het schietincident is een vuurwapen gevonden.

De politie doet nog sporenonderzoek en verzamelt camerabeelden en verklaringen van getuigen.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.