Volg Hart van Nederland

Basisscholen in Rotterdam weer open na oproep gewelddadige demonstratie

Crime

3 juli 2024, 21:49

Link gekopieerd

De drie scholen in Rotterdam die woensdag de deuren dichthielden door een oproep tot een gewelddadige demonstratie bij een van de scholen gaan donderdag weer open. De politie bevestigt berichtgeving hierover door regionale omroep Rijnmond.

Dinsdag kwam er bij de politie via Meld Misdaad Anoniem een melding binnen over de oproep om op woensdag te demonstreren. In overleg met de politie besloot het Dominicus Kindcentrum woensdag niet open te gaan, later volgden de Jenaplanschool De Blijberg en Daltonschool De Margriet.

'Het is rustig gebleven'

De drie scholen zijn gevestigd in hetzelfde pand aan de Noorderhavenkade in de wijk Blijdorp.

"Het is rustig gebleven", zegt een politiewoordvoerder over de situatie bij de scholen woensdag. Zij zegt dat de politie de komende dagen blijft "monitoren" en de boel in de gaten houdt.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.