
112
25 dec 2019, 13:01
In Den Haag is woensdagochtend een auto totaal verwoest, waarschijnlijk door een vuurwerkbom. Vermoedelijk is deze onder het voertuig gelegd en tot ontploffing gebracht, aldus de politie. De auto, met een Pools kenteken, stond geparkeerd op de Laan van Poot in het westen van de stad. De explosie was zo heftig dat brokstukken 20 meter verderop zijn aangetroffen. Ook zijn er brokstukken gevonden in bomen die bij de auto in de buurt stonden.
"Er stonden geen auto’s in de buurt", zegt een woordvoerder van de politie. "We vermoeden ook dat die auto er al langere tijd geparkeerd stond." Lees ook: Vuurwerkbom ontploft onder ME-bus in Duindorp Het team Explosieven Verkenning heeft onderzoek gedaan bij het voertuig, dat door een berger is opgehaald. Niemand raakte gewond. ANP Beeld: Regio 15
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.