Volg Hart van Nederland

Verdachten beschieting Panorama voor rechter

112

5 okt 2018, 07:40

Link gekopieerd

De beschieting van het gebouw waarin onder meer de redactie van het tijdschrift Panorama is gevestigd, wordt vrijdag voor het eerst behandeld door de rechtbank. Drie leden van de Woerdense motorclub Caloh Wagoh Main Triad worden verdacht van de beschieting met een antiraketwapen. Het pand van Panorama aan de Teleportboulevard werd op 21 juni 's avonds laat beschoten en raakte daardoor beschadigd. Niemand raakte gewond. Lees ook: Politie verricht arrestatie voor schieten met antitankwapen op kantoorpand De drie verdachten zijn de 42-jarige Woerdense president van het chapter, een 25-jarige Rotterdammer en een 45-jarige man uit Spijkenisse. Tegen de drie is poging tot moord in vereniging en verboden wapenbezit ten laste gelegd. Lees ook: Verdachte beschieting Amsterdams kantoorpand lid motorclub De rechtbank in Amsterdam behandelt de zaak nog niet inhoudelijk. Het is nog niet duidelijk wanneer dat gebeurt. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.