Volg Hart van Nederland
'Politie valt woning bestuurslid pedoclub Martijn binnen in Hengelo'

'Politie valt woning bestuurslid pedoclub Martijn binnen in Hengelo'

112

21 jan 2020, 15:29

Link gekopieerd

De politie heeft dinsdagmiddag een inval gedaan in een woning in Hengelo. Volgens advocaat Richard Korver gaat het om de woning van een bestuurslid van de verboden pedoclub Martijn. Het is op dit moment nog onduidelijk waarom er een inval is gedaan. Er zijn meerdere agenten aanwezig, evenals de recherche. RTV Oost laat weten dat camera's die de omgeving van de woning in de gaten houden inmiddels zijn afgeplakt. Lees ook: OM onderzoekt twee oud-leden pedoclub Martijn Verschillende media melden dat het om de woning van de voorzitter van pedofielenvereniging Martijn, Marthijn Uittenbogaard, gaat. Hij zou onlangs weer in opspraak zijn geraakt omdat hij reclame zou maken voor een afgeschermde mailinglijst voor pedoseksuelen. https://twitter.com/jeadvocaat/status/1219608020298207233

Pedoclub Martijn

De Hoge Raad verbood de vereniging Martijn begin 2014 omdat de leden seksuele relaties tussen volwassen en kinderen verheerlijkten en propageerden. Foto: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.