Volg Hart van Nederland
Tweede verdachte aangehouden om 'fietstrappen' oudere man

Tweede verdachte aangehouden om 'fietstrappen' oudere man

112

12 mrt 2020, 18:23

Link gekopieerd

De politie heeft een tweede verdachte aangehouden op verdenking van het van de fiets trappen van een man van 65 in Amsterdam, op 9 februari. De man raakte hierbij gewond. De twee verantwoordelijken reden op een scooter terwijl ze aan het snapchatten waren, trapten de man van zijn fiets en deelden hun wandaad vervolgens op social media. Omdat ze dus herkenbaar op beeld waren, begon er online een ware heksenjacht op de twee en had de politie een vermoeden wie het waren. Lees ook: Man (65) van fiets getrapt in Amsterdam, daders ontmaskerd door video Een van de twee daders meldde zichzelf een paar dagen later bij de politie. Hij werd heengezonden, maar blijft verdachte. Lees ook: Heksenjacht op jongens die man van fiets trapten voor Snapchat-filmpje De politie riep de tweede verdachte op zich ook te melden, anders zou men hem wel even komen halen. De tweede verdachte werd woensdag aangehouden. Het gaat om een minderjarige man uit Amsterdam. Hij wordt vrijdag voorgeleid.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.