Volg Hart van Nederland
Nazomeren: zonnige week voor de boeg na grijze start

Nazomeren: zonnige week voor de boeg na grijze start

Weerbericht

30 aug 2021, 08:25

Link gekopieerd

De dag is op veel plaatsen met veel bewolking begonnen, maar op een enkel spatje na is het droog. Vanuit het noorden gaan geleidelijk steeds meer gaten in het wolkendek vallen, waardoor de zon af en toe kan doorbreken.

In het zuidoosten is het nog wat langer grijs en kan soms nog een klein beetje regen of motregen naar beneden komen, maar het zal niet veel zijn. Het is ook vrij rustig met een meestal matige wind, aan zee staat een windkracht 5. De wind komt nog steeds uit het noorden, maar toch wordt het vandaag iets warmer dan gisteren. Langs de kust wordt het 19 a 20 graden, verder landinwaarts kun je rekenen op 22 of misschien net graden.

Stukje frisser

Vanavond klaart het verder op, vannacht is het helder en wordt het een stukje frisser dan de afgelopen nachten met een graad of 12, en ook is er kans op een mistbank.

Ook na vandaag ziet het er vriendelijk uit met behoorlijk zonnig en droog weer en elke dag ongeveer 21 graden.

Wil je meer weten, kijk dan op Weer.nl

Foto: Geurt van Roekel