
Weerbericht
12 feb 2023, 12:53
Kouder dan tien graden gaat het komende week gedurende de dag niet worden, verwacht Weer.nl. De zon belooft aardig zijn best te doen, vooral in het begin van de week. Tot en met woensdag is er nog kans op nachtvorst, maar overdag zal het bijna lenteachtig aanvoelen.
Zondag is het weer met 10 graden aangenaam, maar de zon zal zich weinig laten zien. Het is in grote delen van het land grijs en af en toe is er kans op een bui. In de nacht daalt de tempratuur naar 0 tot 4 graden. Heel lokaal kan het glad worden.
Maandag begint de dag nog mistig, maar de zon zal al snel zijn positie opeisen. De zonnestralen laten de temperatuur oplopen tot een graad of 12. Ook de dinsdag en woensdag beginnen mistig. In loop van de ochtend zal het grijze gezichtsveld plaatsmaken voor de zon. Met een zwak briesje uit het zuidoosten voelt het al gauw lenteachtig aan. Mocht de mist regionaal toch blijven hangen, dan wordt het daar ter plekke een stuk minder zacht. De grootste kans daarop is in het noorden en noodwesten; het kleinst in het zuidoosten.
De rest van de week blijven de dubbele temperatuurcijfers aanhouden, wel neemt de kans op de bui steeds meer toe. Vanaf het weekend komt de zon weer meer tevoorschijn.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.