Volg Hart van Nederland

Van regen in de drup in Alteveer

Weerbericht

21 juli 2018, 20:28

Link gekopieerd

In Alteveer, Drenthe, is eindelijk een einde gekomen aan de droogte, want daar viel de regen met bakken naar beneden en werden inwoners bovendien 'verwend' met een fikse hagelbui. De regen was meer dan welkom, maar een beetje jammer is wel dat de bui zodanig heftig was dat de riolering in een aantal buurten alle nattigheid niet kon verwerken, met als resultaat ondergelopen straten. Lees ook: Brekend: het regent rond Apeldoorn Elk nadeel heeft zijn voordeel, want al het water zorgde natuurlijk wel voor de nodige waterpret. Beeld: Persbureau Meter

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.