Volg Hart van Nederland
Sneeuwpret in het noorden van het land

Sneeuwpret in het noorden van het land

Weerbericht

27 jan 2021, 12:15 - Update: 27 jan 2021, 12:38

Link gekopieerd

In het noorden van het land viel woensdagochtend sneeuw. Onder andere in de provincies Groningen, Friesland en Drenthe viel het witte goedje. Dat levert een aantal mooie plaatjes op.

De verwachting is dat er in het oosten vandaag ook nog wat sneeuw kan vallen.

De koude lucht vanuit het noorden en zachte vanuit het zuiden strijden hun strijd de komende dagen boven het noorden of net ten noorden van Nederland uit. Daarbij gaat veel regen en kan er lokaal ook sneeuw vallen. Uiteindelijk wind de koude lucht in het weekend, in elk geval tijdelijk. Dan gaan de temperaturen even flink omlaag.

Tot het weekend kunnen de inwoners van de noordelijke en oostelijke provincies zo nu en dan sneeuw verwachten.

Het kan best snel gaan, binnen een mum van tijd ligt er een aardig laagje sneeuw.

Foto: Twitter @EuroVermeer

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.