Volg Hart van Nederland
Ongeluk met veertien auto's op A12 bij Woerden: drie rijstroken afgesloten

Ongeluk met veertien auto's op A12 bij Woerden: drie rijstroken afgesloten

Weerbericht

29 aug 2019, 17:36

Link gekopieerd

Na een ongeval op de A12 bij Woerden zijn daar drie rijstroken afgesloten. Rijkswaterstaat denkt dat het bergen nog een tijd gaat duren. Er staan in beide richtingen al flinke files. Er zouden zeker veertien auto's betrokken zijn bij het ongeluk. De ANWB spreekt van een erg drukke avondspits, met in totaal 550 kilometer file. Hier en daar lopen automobilisten zomaar een uur vertraging op. "We merken de afgelopen dagen dat het alweer drukker wordt, maar deze spits steekt er wel met kop en schouders bovenuit. Er zijn veel ongelukken en autobranden geweest", zegt een woordvoerder. https://twitter.com/RWSverkeersinfo/status/1167086018585079808 ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.