Volg Hart van Nederland
Lange wachttijden CBR blijven tot eind 2019

Lange wachttijden CBR blijven tot eind 2019

Weerbericht

2 juli 2018, 19:16

Link gekopieerd

Ondanks extra maatregelen blijft het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) last houden van wachttijden voor afspraken voor praktijkexamens en het afgeven van gezondheidsverklaringen. "De verwachting van het CBR is dat de termijnen tot eind 2019 onder druk blijven staan", schrijft minister Cora van Nieuwenhuizen (Infrastructuur en Waterstaat) aan de Tweede Kamer. Door de gunstige economische situatie heeft het CBR te maken met een sterk groeiende vraag naar praktijkexamens. Het CBR heeft onder meer tientallen extra mensen in dienst genomen om de wachttijden te verminderen. Desondanks worden de afgesproken termijnen niet gehaald. De bewindsvrouw betreurt dat. Ze gaat erop toezien dat de aangekondigde maatregelen door het CBR worden uitgevoerd. Lees ook: Extra maatregelen CBR om wachttijd rijexamens terug te dringen ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.