Volg Hart van Nederland

Koude start van de week, maar temperatuur loopt weer op

Weerbericht

3 feb 2025, 11:03

Link gekopieerd

Het was maandagochtend koukleumen en krabben geblazen. De temperatuur daalde namelijk tot -5 graden, en in Eelde zelfs tot -8 graden. Maar in de loop van de dag zal het kwik weer ruim boven het vriespunt uitkomen. Dat meldt meteoroloog Robert de Vries.

In de loop van de ochtend zullen we nog te maken hebben met lichte vorst, vooral in het binnenland. In het noorden en het westen van het land verschijnt er ook wat bewolking en een matige wind. Maandagmiddag kruipt de bewolking wat verder het binnenland in maar dat lijkt zich later weer deels op te lossen. Het wordt tussen de 5 en 7 graden.

De komende dagen krijgen we te maken met af en toe wat bewolking en een temperatuur van 8 tot 9 graden. In de nacht van dinsdag op woensdag kunnen we regen verwachten. De temperatuur blijft hetzelfde. Later in de week wordt het weer kouder; het kwik daalt dan weer naar 4 graden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.