Volg Hart van Nederland
Den Helder is klaar voor Sail

Den Helder is klaar voor Sail

Weerbericht

22 juni 2017, 18:49

Link gekopieerd

Prachtig weer en een indrukwekkende armada aan internationale Tallships. Volgens de organisatie van Sail Den Helder zouden het wel eens de ideale omstandigheden kunnen zijn voor 500.000 mensen om te komen kijken. Den Helder is er in ieder geval klaar voor en inwoners en bezoekers zijn blij dat het vandaag eindelijk is begonnen. Voor een kleine groep mensen valt er echter nog niet zoveel te genieten, zij moeten keihard aan de bak. Zoals bijvoorbeeld de mannen van de ‘meerploeg’, zij moeten ervoor zorgen dat de 32 tallships netjes aan de kade vast komen te liggen. Zweten dus!

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.