Volg Hart van Nederland
Bijzonder veel regen in de ochtenduren en er komt nog meer aan

Bijzonder veel regen in de ochtenduren en er komt nog meer aan

Weerbericht

15 juni 2019, 05:36

Link gekopieerd

AMSTERDAM (ANP) - In delen van Nederland is zaterdagochtend bijzonder veel regen gevallen. In het zuidwesten en in de Randstad viel op diverse plaatsen 20 tot 25 millimeter en lokaal zelfs 3 centimeter, meldt Weeronline. In Nieuwkoop werd in de nacht en ochtend circa 36,8 millimeter regenwater gemeten. Deze hoeveelheid valt normaliter in een halve junimaand. De regenbuien zijn nog niet voorbij en er kan nog 5 tot 10 millimeter bijkomen. De buien trekken in de loop van de ochtend naar het noorden en zaterdagmiddag is het op enkele lichte buien na droog. Het is de tweede keer binnen week tijd dat er bijzonder veel regen valt. Afgelopen woensdag plensde het langdurig in het zuiden en zuidwesten. In Noord-Brabant en Zuid-Holland viel op veel plaatsen 15 tot 40 millimeter neerslag. In Krimpen aan de Lek werd toen liefst 43 millimeter gemeten, in het Brabantse Dongen 41.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.