Volg Hart van Nederland
Afsluitdijk richting Den Oever dicht door storing

Afsluitdijk richting Den Oever dicht door storing

Weerbericht

15 jan 2018, 14:23

Link gekopieerd

Het verkeer op de Afsluitdijk richting Noord-Holland heeft grote problemen door een storing bij de Stevinsluizen. De brug bij Den Oever is versperd. Een monteur is ter plaatse. Hoe lang het nog gaat duren voor de storing is verholpen, is niet bekend. De VID adviseert verkeer aan de Friese kant van de Afsluitdijk vanaf knooppunt Joure om te rijden via Flevoland (over de A6 en de A1).

Van Friesland naar Noord-Holland...? Doe maar even niet via de #Afsluitdijk, want de draaibrug in de #A7 bij Den Oever is defect. Kies bij knooppunt Joure voor de route via Flevoland (#A7, #A6, #A1). pic.twitter.com/odNsdNSmIs

— VID (@vid) 15 januari 2018 Verkeer dat van Noord-Holland naar Friesland over de dijk wil, heeft geen last van de storing.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.