
WK
25 nov 2022, 16:11
Snel naar huis om de WK wedstrijd Nederland tegen Ecuador om 17.00 te kijken? Je bent niet de enige. De drukte op de Nederlandse A- en N-wegen neemt flink toe. Rond 15.45 uur stonden er al negentig files met een totale lengte van ruim 500 kilometer. Maar ANWB verwacht dat de piek nog moet komen.
De organisatie wijst erop dat de vrijdagavondspits minder druk is dan die van de dinsdag- en donderdagavond. Meestal is de piek op vrijdag rond 17.30 uur, maar nu verwacht de ANWB de grootste drukte op de wegen tussen 16.00 en 16.30 uur.
Maandag kwam de avondspits ook iets eerder op gang dan gemiddeld, vermoedelijk vanwege de voetbalwedstrijd van Oranje tegen Senegal die om 17.00 uur begon.
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.