Volg Hart van Nederland

Diabetespatiënt André (59) loopt 30 marathons in 30 dagen

24 juli 2020, 13:51

André Feenstra uit Genemuiden heeft een doel. Voor zijn 60ste verjaardag wil hij 30 marathons lopen in 30 dagen. Hij hoopt met deze uitdaging zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de Bas van de Goor Foundation en te laten zien dat je ondanks diabetes je sportieve ambities toch waar kan maken.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.