Volg Hart van Nederland
Voor het eerst waarheid door De Speld voorspeld: Oranje komt tot achtste finale

Voor het eerst waarheid door De Speld voorspeld: Oranje komt tot achtste finale

EK

27 juni 2021, 20:43

Link gekopieerd

Normaal staat de satirische website De Speld bekend om hun verhalen die niet kloppen. Vanavond bleken ze echter voorspellende gaven te hebben. Hun hitje 'We komen tot de achtste finale' bleek de waarheid.

Een teleurstellende wedstrijd in Boedapest tegen Tsjechië leverde een 2-0 verlies en uitschakeling op voor Oranje op het EK 2020. Na de rode kaart voor Matthijs de Ligt pakten de Tsjechen de overhand en wisten ze dankzij Holeš en Schick de kwartfinales te bereiken.

'Beter dan Paul de octopus'

"'t Is absoluut wel even balen, maar niks aan te doen," zingt zanger Max in het lied van De Speld. Onder het lied reageren mensen met veel respect voor de correcte voorspelling. "De Speld bewijst weer eens dat ze de meest betrouwbare nieuwsbron van Nederland zijn!" schrijft Martijn. "Lijkt erop alsof Max een betere voorspeller is dan Paul de octopus," aldus Erik Vanced.

Het nummer doet meer voorspellingen die nog steeds uit kunnen komen. Ze wordt een finale tussen België en Oekraïne voorspeld, waarbij onze zuiderburen uiteindelijk aan het langste eind zullen trekken. België speelt vanavond tegen Portugal, maar eigenlijk weten we de uitslag dus al.

Luister hier het nummer terug:

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.