Volg Hart van Nederland
Verstappen vijfde in laatste vrije training, Leclerc snelste

Verstappen vijfde in laatste vrije training, Leclerc snelste

Sport

13 juli 2019, 13:18

Link gekopieerd

Max Verstappen heeft heeft de vijfde tijd geklokt in de laatste vrije training voor de Grand Prix van Groot-Brittannië . De Nederlander was op Silverstone ruim een halve seconde trager dan Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de snelste tijd noteerde: 1.25,905. De Monegask was een fractie sneller dan zijn Duitse teamgenoot Sebastian Vettel (tweede) en wereldkampioen Lewis Hamilton (derde). De Fransman Pierre Gasly zette vlak voor het einde van de training ook nog een betere tijd neer dan teamgenoot Verstappen.

Regenbui

Door een regenbui duurde het even voordat de coureurs de baan op gingen. Het was dan ook lang wachten op actie, maar in het laatste halfuur kregen we dan toch spektakel op het iconische circuit van Silverstone. Het regende tijdsverbeteringen, terwijl Verstappen vooral naar balans zocht in zijn bolide. Om 15.00 uur staat de kwalificatie op het programma.

Practice complete for the Bulls ? Pierre is P4 with a 1:26.118 and Max is P5 posting a 1:26.440 ?? #BritishGP pic.twitter.com/1AbOdv2AiM

— Aston Martin Red Bull Racing (@redbullracing) July 13, 2019

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.