Volg Hart van Nederland

Sporthistoricus schrijft boek over Spelen 1928

Sport

19 mei 2018, 20:05

Link gekopieerd

Nederland heeft na 1928 nooit meer de Olympische Spelen mogen organiseren en iemand die dat heel erg jammer vindt is Jurryt van de Vooren. Als sporthistoricus kwam hij er namelijk achter dat die bewuste Spelen tal van opmerkelijke verhalen heeft opgeleverd waarvan de gevolgen wereldwijd nog steeds zichtbaar zijn. Om die verhalen niet te vergeten schreef Jurryt het boek ‘Amsterdam 1928’ en die ligt sinds vandaag, precies 90 jaar na de start van Olympische Spelen, in de winkels..

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.