Volg Hart van Nederland
PSV stevig aan kop na winst op Feyenoord

PSV stevig aan kop na winst op Feyenoord

Sport

25 feb 2018, 17:41

Link gekopieerd

PSV heeft aan kop van de eredivisie weer een gat van zeven punten met Ajax geslagen. De ploeg van trainer Phillip Cocu was in De Kuip te sterk voor regerend kampioen Feyenoord: 1-3. Steven Bergwijn had een aandeel in alle doelpunten van PSV. De aanvaller gaf in de 23e minuut de voorzet waaruit Santiago Arias de openingstreffer binnenkopte. Bergwijn tekende even later zelf voor de 0-2. Feyenoord kwam kort na rust terug in de wedstrijd via Tonny Vilhena, maar Gastón Pereiro herstelde al snel de marge van twee treffers. De vervanger van de geschorste Hirving Lozano tikte de bal in de rebound binnen, na een schot van Bergwijn. Lees ook: Ajax kan niet van ADO winnen Ajax liet punten liggen tegen ADO Den Haag (0-0). Feyenoord strijdt woensdag met Willem II om een plek in de finale van het bekertoernooi, die het seizoen nog een beetje moet redden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.