Volg Hart van Nederland
Oranje leeuwen gaan strijden tegen Rode Duivels

Oranje leeuwen gaan strijden tegen Rode Duivels

Sport

5 mrt 2018, 17:34

Link gekopieerd

Het Nederlands elftal speelt in oktober een oefenwedstrijd tegen België. De 127e editie van de Derby der Lage Landen wordt op dinsdag 16 oktober bij de 'Rode Duivels' gespeeld. De Belgische bond beslist later in welke stad. De KNVB heeft het speelschema voor dit jaar van Oranje daarmee nagenoeg rond. Alleen voor begin september wordt nog een tegenstander gezocht. Dat duel dient als de laatste voorbereiding op de start van de nieuwe Nations League, op 9 september in en tegen Frankrijk. Op 23 maart speelt het Nederlands elftal voor het eerst onder leiding van bondscoach Ronald Koeman, in Amsterdam tegen Engeland.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.