Volg Hart van Nederland
Ongekende inhaalrace levert Max Verstappen podiumplaats op in Saoedi-Arabië

Ongekende inhaalrace levert Max Verstappen podiumplaats op in Saoedi-Arabië

Sport

19 mrt 2023, 19:38

Link gekopieerd

Max Verstappen is na een ontzettend knappe inhaalrace op de tweede plek geëindigd op het circuit van Jeddah. Verstappen begon op plek vijftien doordat hij tijdens de kwalificatie op zaterdag motorproblemen had. Zijn RedBull-collega Sergio Pérez begon vanaf poleposition en hield dit ook vol tot het einde van de race.

Nadat Verstappen na zijn inhaalrace op plek twee belandde, werd het wel even spannend of hij de race kon uitrijden. Opnieuw leken er motorproblemen in zijn auto te zijn geslopen, toch wist Max plek twee veilig te stellen en wist zijn teamgenoot de Grote Prijs van Saoedi-Arabië binnen te halen.

Doordat Verstappen de snelste raceronde reed, blijft hij wel koploper in het Formule 1 klassement. Hij heeft op dit moment één punt meer dan zijn teamgenoot Pérez.

Geen punten voor Nyck de Vries

Nyck de Vries heeft opnieuw geen punten weten te pakken. Bij zijn tweede race in de formule 1 kwam hij opnieuw niet verder dan plek veertien in zijn AlphaTauri.

Jaren geleden sprak Hart van Nederland Nyck en Max al eens.

Mini-Max en -Nyck jaren geleden in interview: 'Hoop dat ik beter word dan mijn vader'
0:58

Mini-Max en -Nyck jaren geleden in interview: 'Hoop dat ik beter word dan mijn vader'

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.