Volg Hart van Nederland
Boze hobbyvissers hengelen bij gemeente Utrecht

Boze hobbyvissers hengelen bij gemeente Utrecht

Sport

27 jan 2017, 20:00

Link gekopieerd

Gewapend met hengels en visserstenten verzamelden ruim twintig vissers zich vrijdagmiddag voor het stadskantoor in Utrecht. Ze zijn bezocht dat er in de toekomst in Utrecht geen plek meer is om een hengel uit te werpen. Met een petitie willen de vissers van Hengelsportvereniging AUHV wethouder Paulus Jansen er van overtuigen om het huidige contract tussen de hengelsportvereniging en de gemeente aan te passen. De Utrechtse hengelaars hebben sinds vorige maand ineens een stuk minder plaatsen om te vissen vanwege nieuwe beperkingen. Ze denken dat hiermee hun hobby onder druk komt te staan. Gemeente Utrecht zegt de beperkingen opgelegd te hebben om nieuwe ecologische zones te creëren en om overlast rondom bepaalde wateren te verminderen. Argumenten waar de Utrechtse vissers het niet mee eens zijn.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.