Volg Hart van Nederland
Bijna 5,5 miljoen tv-kijkers WK-finale

Bijna 5,5 miljoen tv-kijkers WK-finale

Sport

8 juli 2019, 08:21

Link gekopieerd

De door Oranje verloren WK-finale tegen de Verenigde Staten heeft zondag bijna 5,5 miljoen tv-kijkers getrokken. Naar de aansluitende huldiging keken in Nederland bijna 5 miljoen mensen en Studio France trok bijna 2,8 miljoen kijkers. De drie voetbaluitzendingen op NPO 1 vormen samen de top 3 van de best bekeken tv-programma's van zondag. De 'Leeuwinnen' verloren de finale van het WK Voetbal met 0-2 van wereldkampioen de Verenigde Staten.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.