
Sport
28 aug 2021, 09:14
De Nederlandse autocoureur Beitske Visser is uit het ziekenhuis in België ontslagen. Op het circuit van Spa-Francorchamps was ze vrijdag gecrasht tijdens de kwalificatie in de W Series, de raceklasse voor vrouwen. Ze heeft geen breuken opgelopen.
Zes coureurs waren bij de crash betrokken. Visser werd met haar auto hard van de zijkant geraakt door een coureur die haar niet meer kon ontwijken. Naast Visser moest ook de Noorse Ayla Agren voor onderzoeken naar het ziekenhuis, maar ook zij is daar weer uit ontslagen.
"Ik wil iedereen bedanken voor de berichten. Dit was wel erg heftig, maar ik denk dat ik een engel op mijn schouder had. Ik voel mij wat beurs, maar ik heb gelukkig geen breuken", laat Visser via Twitter weten.
Tekst: ANP
Beeld: @beitskevisser
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.