Sport
21 juli 2018, 22:07
Zaterdag 21 juli is het 50 jaar na de grote overwinning van Jan Janssen in de Tour de France. We zoeken de grote man op in zijn fabriek in Hoogerheide, waar hij na zijn carrière zijn brood verdiende. In de fabriek hangen foto’s van toen, maar is ook de jubileumfiets te bekijken. Vijftig jaar na dato is de herinnering aan zijn glorieuze overwinning dus nog steeds springlevend. En: hij heeft aan het fietsen alles te danken.
Deel dit artikel
Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.
Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.